Nowe biura w Warszawie

Nie obawiaj się łączyć  

Niedawno oddaliśmy do użytku nowe biura w Warszawie, które wyróżniają się zróżnicowaną kompozycją elementów. Nie zawahaliśmy się sięgnąć po wiele ciekawych przedmiotów, dzięki którym zwykłe biura stały się unikalną i w pełni funkcjonalną przestrzenią. Wykorzystaliśmy nie tylko nasze własne produkty, ale również produkty naszych wieloletnich dostawców.

Priorytetem ergonomia i elastyczność

Aby na co dzień zapewnić pracownikom najwyższy komfort i przestrzeń do elastycznego korzystania ze środowiska pracy, wybraliśmy biurko Alfa up z regulacją wysokości. W pozostałych częściach przestrzeni biurowej zdecydowaliśmy się na zastosowanie biurek Arkus A w układzie w kształcie gwiazdy — te biurka charakteryzują się eleganckim wzornictwem, pozwalającym na zaskakujące aranżacje stanowisk pracy. Gwarancją wygodnych i ergonomicznych siedziskkrzesła biurowe Humanscale wraz z innymi fotelami w strefach relaksu i salach konferencyjnych. Lockers na zamówienie ze specjalnymi zamkami są wykorzystywane do przechowywania rzeczy osobistych, a nasze popularne szafy drewniane stanowią doskonałe rozwiązanie do przechowywania segregatorów i innych dokumentów.

71
stanowisk pracy
890m2
łącznej powierzchni
Tomasz Wachowicz i Patryk Golon
Senior Regional Project Manager CEE / Head of Industrial Accounts

Każdy projekt jest unikalny i specyficzny — ale wszystkie projekty wymagają dobrych partnerów i dobrej współpracy między wszystkimi zainteresowanymi. Firma TECHO nie tylko doradzała i dostarczała meble, ale także uczestniczyła w tworzeniu przestrzeni, dostarczając pomysły i sugerując praktyczne rozwiązania. Podejście zorientowane na klienta, zaangażowanie i pozytywne nastawienie to coś, co — osobiście — chciałbym widzieć u wszystkich partnerów podczas każdego projektu. Taki rodzaj współpracy sprawia, że realizacja projektu to przyjemność!

Miejsce stworzone do twórczego myślenia

Nowatorskie rozwiązanie wykorzystujące standardowe biurko Arkus A sprawia, że jest to ciekawe stanowisko robocze — z dużą ilością miejsca do niezakłóconej pracy, gwarantujące odpowiednią dozę prywatności. Może być doposażone w ekrany akustyczne, które zmniejszają niepożądany hałas z otoczenia biurowego.

Duża liczba sal konferencyjnych zapewnia nie tylko sprawny przebieg spotkań wewnątrzfirmowych, ale także miejsca na spotkania z klientami za zamkniętymi drzwiami. Dodając do tego dostępną w nich infrastrukturę do łączności IT i prowadzenia wideokonferencji otrzymujesz, na przykład, możliwość stałego kontaktu z zagranicznymi oddziałami.

Jean-Francois Porracchia
Sr Director R&D Transformation

Kiedy projektowaliśmy nasze nowe centrum badawczo-rozwojowe w Warszawie, firma TECHO została włączona do projektu. Dokładaliśmy starań, aby znaleźć odpowiednie projekty mebli i toczyliśmy boje z wieloma architektami. Zespół TECHO zintensyfikował działania i po odbytym w ich salonie wystawowym dwugodzinnym spotkaniu, podczas którego stworzyliśmy wstępny projekt planu naszego piętra, udało im się dostarczyć nam szczegółowy plan w czasie krótszym niż tydzień. Było to niesamowite, ponieważ byli w stanie przedłożyć plan obejmujący 1000 m2 powierzchni, nie przekraczając planowanego budżetu, na czas i w wielkim stylu. Stworzyli wiele wyjątkowych stref, a wszystkie z nich mieszały się ze sobą w unikalny sposób. Dziś nasza nowa lokalizacja jest wizytówką nowego budynku biurowego z mieszanką sal spotkań, sal konferencyjnych, otwartej przestrzeni i salonu biznesowego. To było wielkie osiągnięcie.

Wnętrze zintegrowane z naturą

Ściany pokryte roślinami i mchem stają się coraz częstszym elementem nowoczesnych biur i odzwierciedlają pragnienie wprowadzenia natury do często anonimowych budynków biurowych. Człowieka i naturę łączy nierozerwalna więź i dlatego z uwagi na fakt, iż pracownicy pracują dziś ciężej niż kiedykolwiek wcześniej, muszą wprowadzać naturę do środowiska pracy. Rośliny mają korzystny wpływ na nasze zdrowie, poprawiają jakość powietrza w pomieszczeniach i estetykę wnętrz. W miejscach, w których nie ma wystarczająco dużo miejsca na stworzenie ściany z kwiatów/roślin, jako alternatywę można wybrać ścianę z mchu, która nie wymaga doglądania.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Daj nam znać!